ANA SAYFA KURUMSAL LEZZETLERİMİZ BAYİLİK BAŞVURUSU İLETİŞİM
KURUMSAL

Kuzuum Kokoreç kurulduğu günden bugüne müşterilerine kaliteyi ve lezzeti en iyi şekilde sunmayı amaçladı. Kendi üretim tesisinde imal ettiği kokoreç şişlerini ve lezzetlerini Türkiye'nin dört bir yanına kendi üretimi olan kokoreçlerinin toptan dağıtımını yapmaktadır. Özellikle Denizli bölgesinin vazgeçilmez tercihi olan Kuzuum Kokoreç, kalitesini her geçen gün daha büyük kitlelere ulaştırmaktadır.

Sokakta pişen lezzet olarak adı ün yapmış kokoreci, kaliteyi ve sağlığı da katarak restaurant güvencesiyle Denizli'li dostlarımıza sunuyoruz. Bay bayan personelimiz hizmet verirken, siz de ailenizle gelip bu lezzeti güvenle doyasıya yaşayacağınız ortamı bulacaksınız.

 

icerikResimler/1061532438_64003.jpgKömürde Kuzum Kokoreç Ailesi olarak, tüm kokoreç severlere bu lezzeti ulaştırmak için, bayi ağımızı sürekli olarak genişleterek, teknolojik altyapıyı en optimize şekilde kullanarak, kalite standartlarımızdan ödün verdemen ve hijyen kurallarını eksiksiz benimseyerek var gücümüzle çalısıyoruz. Bu lezzeti tatmak isterseniz, sizleri lezzet noktalarımıza bekliyoruz.

Özel hazırladığımız baharatların ve özel sarım kokoreçlerimizin tedarikini biz yapıyoruz.

Kokoreç bayiliği sonrası kokoreçleri kömürde pişirme şartımız vardır ve lezzet kalitesi açısından baharat ile servis ettiğimiz kokoreçte %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Soğuk zincir ulaşım ile kokoreç gönderimini biz sağlamaktayız. Tabela görselleri bize aittir.


İletişim
İlbade mah. 110/1 Sok no:1/A Merkezefendi / DENİZLİ
(Bakırlı Ziraat Bankası Arkası)
+90 505 095 20 95
info@komurdekuzuumkokorec.com.tr
E-Mail Kayıt
Bayilik fırsatlarından haberdar olmak için e-mail listemize kaydolun.
GÖNDER
Tasarım ve Programlama: Webkent Yazılım